ترجمه مقاله مال نت های مضر تلفن همراه بدترین های هر دو جهان

مقاله ترجمه شده با عنوان مال نت های مضر تلفن همراه بدترین های هر دو جهان.

کلیک برای خرید: 8500 تومان

عنوان انگلیسی مقاله: Mobile Evil Twin Malnets – The Worst of Both Worlds

عنوان فارسی مقاله: مال نت های مضر تلفن همراه بدترین های هر دو جهان.

دسته: فناوری اطلاعات و کامپیوتر – دیجیتال و فناری

فرمت فایل ترجمه شده: WORD (قابل ویرایش)

تعداد صفحات فایل ترجمه شده: 8

چکیده ترجمه:

جهان محاسبات و علم تلفن همراه هم در زمینه استعداد پیشرفت و توانایی رفع نیازمندی های ما و هم در جهت گسترش و تکثیر دستگاه ای تلفن همراه، دستخوش تغییرات اساسی و مهمی می باشد. اگر چه تا کنون، مالورهای تلفن همراه نقش نسبتاً کوچکی را در مقایسه با عظیم بودن مالورهای روزمره بازی کرده اند، اما تغییر و تحولات محیطی (دنیای اطراف) به طور پیوسته و مداوم در حال افزایش جذابیت دستگاه های تلفن همراه به عنوان منابع قابل استفاده و عملی می باشند.

***مالور یا بدافزار:

واژه مالور کوتاه شده نرم افزار مخرب (malicious software) است. این واژه اصطلاحی عمومی برای توصیف تمام ویروس ها، کرم ها، اسپای ورها (spyware)، ادورها (adware)، تروجان ها و… وتقریبا هر چیزی که به طور خاص برای صدمه به کامپیوتر و یا سرقت اطلاعات طراحی شده است.

استفاده بیش از حد از دستگاه های تلفن همراه و ارتباط بین آن ها موجبات یکسری حمله های زیان آور را فراهم نموده و آن ها (دستگاه های تلفن همراه) را در معرض خطر قرار می دهد.

در این مقاله، نقاط دستیابی حملات مضر را در حوزه تلفن همراه بررسی کرده و نشان می دهیم که این حملات چگونه جهت ایجاد یک مال نت تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرند. این مال نت ها می توانند به طور اپیدمی گسترش یابند. جهت نمایش خطرهایی که در خلال این نوع حملات ایجاد می شوند، ما به شبیه سازی بخش های اصلی پرداخته و نشان می دهیم که یک مالور یا بدافزار، چگونه و با چه سرعتی قادر است در محیط تلفن همراه پخش شود.

مال نت:

شبکه های بدافزاری (malnet1)، مجموعه ای از دامنه ها، کارگزارها و وب گاه های طراحی شده برای ارائه بدافزارها می باشد و به نظر می رسد که آماده هدف قراردادن بیشتر دستگاه های تلفن همراه در سال 2013 است. گزارش شرکت امنیتی Blue Coat Systems از بدافزارهای تلفن همراه سال 2013 نشان می دهد که آنچه آن ها بر روی آن نام مال نت گذاشته اند، تغییرات اساسی در روش مجرمان توزیع کننده حملات ایجاد خواهدنمود.

کلیک برای خرید: 8500 تومان